MENU
(+90) 555.055.07.24
Pts - Cts: 09:00 - 16:30

Hakkımızda
Ehr. Aksesuar sürekli kendini yenileyen ve geliştiren uzman ekibi ve deneyimli eğitimli personelleri ile 2017 yılından beri elektronik ve dış ticaret konusunda hizmet vermektedir. Ehr. Aksesuar kendisini ekibini ve personelini yenileyip geliştirerek alanında uzmanlaşan kurumsal bir firma olma yolunda büyük adımlar atmıştır. Ayrıca sadece elektronik ve dış ticaret alanında değil de farklı alanlarda da hizmet vererek çok yönlü bir firma olduğunu da göstermektedir.
Ehr. Aksesuar  Avrupa, Amerika ve özellikle de Uzak Doğu ülkelerinde deneyimli eğitimli ve uzman personelleriyle tedarik ofislerinde hizmet veren çok uluslu bir ithalat ihracat şirketidir. Yurt dışındaki fabrikalarla aracısız yani direk çalışarak ürün kalite fiyat politikasını maksimum seviyede tutarak müşterilere ulaşmak ana prensibidir.
Kalite ve müşteri memnuniyeti en önemli prensibi olan Ehr. Aksesuar şu anda 500 ün üstünde fabrikayla direk yani aracısız temas kurmakta ve 600 e yakın firmaya hizmet vermektedir. Hem yurt dışında hem de yurt içinde ürün ve hizmetlerde ev ve iş yerlerine teslimatın mevcut olması kapıda ödeme imkanı olması büyük bir rahatlığı ve kolaylığı da beraberinde getirmektedir. 


Vizyonumuz;


Ehr. Aksesuar sürekli kendini geliştiren ve yenileyen kurumsal bir yapıya sahiptir. En büyük amacı eğitimli deneyimli kendini geliştiren uzman personelleriyle müşterilerine en kaliteli ve iyi hizmeti vererek üretim tedarik ve satış sonrası destek garanti gibi tüm aşamalarda tüm kalite standartlarına yasalara ve yönetmeliklere uygun olarak çalışmaktır.


Misyonumuz;

Ehr. Aksesuar en üst seviyede kaliteli ürün ve hizmet verebilmek amacını ayrıca müşteri memnuniyeti ve müşteriye artı değer katmayı ilke edinmiştir. Hedefi hem kendisi kazanarak hem de personeline ve müşterisine de kazandırarak büyümektir. Bu nedenle uzman deneyimli yaratıcı ve kaliteli kadrosuyla taklit ve benzerliklerden uzak özgün ve etik değerleriyle sürekli kendini güncelleyip yenileyerek müşterilerin de güvenini sağlamaya çalışmaktadır.